Sword of Truth
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Similar topics
Latest topics
» Създаване на демон
Стриптийз Клуб "Passion"   Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 3:00 am by Жанет Ставлин

» Създаване на морещиц
Стриптийз Клуб "Passion"   Icon_minitimeСъб Апр 09, 2011 4:58 am by Хайди Скот

» Красивата беседка
Стриптийз Клуб "Passion"   Icon_minitimeПет Апр 08, 2011 9:51 am by Челси Уест

» Алеите
Стриптийз Клуб "Passion"   Icon_minitimeСъб Мар 26, 2011 1:44 pm by Натали Снейк

» Създаване на вампир
Стриптийз Клуб "Passion"   Icon_minitimeЧет Мар 24, 2011 6:06 am by Хайди Скот

» Опасният кей
Стриптийз Клуб "Passion"   Icon_minitimeСря Мар 23, 2011 10:12 am by Деймън Салваторе

» Коя песен слушаш в момента?
Стриптийз Клуб "Passion"   Icon_minitimeВто Мар 22, 2011 8:51 am by Катрин♥

» Търся си семейство
Стриптийз Клуб "Passion"   Icon_minitimeВто Мар 22, 2011 8:48 am by Катрин♥

» Нещо и от мен : )
Стриптийз Клуб "Passion"   Icon_minitimeПон Мар 21, 2011 11:47 am by Катрин♥


Стриптийз Клуб "Passion"

2 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Стриптийз Клуб "Passion"   Empty Стриптийз Клуб "Passion"

Писане by Хайди Скот Съб Мар 12, 2011 1:15 pm

Стриптийз Клуб "Passion"   Strip_Club_Pic_-_2
Хайди Скот
Хайди Скот
Администратор
Администратор

Име на героя : Хайди Скот
Половинка : ----
Семейство : ----
Брой мнения : 398
Дата : 18.02.2011

https://swordoftruth.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Стриптийз Клуб "Passion"   Empty Re: Стриптийз Клуб "Passion"

Писане by Хайди Скот Съб Мар 19, 2011 1:36 pm

Нощта едва сега започваше, а мен не ме свърташе на едно място.. Не знаех къде да отида.. Знаех само, че нямаше да си остана вкъщи.. Не и тази вечер.. Облякох се набързо с нещо по-разголено.. Смятах да пийна нещо и да се позабавлявам с непознатите сладури.. Крачейки по тъмните улици на Маями стигнах пред огромна табела.. "Стриптийз клуб "Passion" " .. Щеше да е интересно да се позабавлявам.. Влязох вътре, а музиката загърмя в ушите ми.. Бавна, еротична.. Забелязах доста млади мъже скупчени около пилона, зяпнали жена на около тридесет-четиридесет годишна възраст.. Поклатих неодобрително глава и се забутах измежду отегчената тълпа жадуваща за малко плът.. Неусетно се блъснах в някой..
- Оу, извинявай.. Много съм непохватна.. - провикнах се ..
Хайди Скот
Хайди Скот
Администратор
Администратор

Име на героя : Хайди Скот
Половинка : ----
Семейство : ----
Брой мнения : 398
Дата : 18.02.2011

https://swordoftruth.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Стриптийз Клуб "Passion"   Empty Re: Стриптийз Клуб "Passion"

Писане by Пайпър Денис Халилел Съб Мар 19, 2011 1:43 pm

Нощта беше топла и аз реших да се поразходя.Разбира се отидох в Стриптиз клуба "Passion" .Музиката се чуваше още преди да пресека улицата за да вляза.Влязох.Имаше доста момичета ... направо си бяха жени който се раздаваха.А това наречаха стрипниз.Определено някой трябваше да ги знапочнае с тази дума.Тръгнах към бара .Тълпата беше толкова голяма ,че едвам минавах.Тъкмо се обърнах за да се огледам дали тълпата от някъде не се е разсеяла за да стигна по -бързо до желаното от мен място.Едно момиче се блъсна в мен.
- Оу, извинявай.. Много съм непохватна.. - провикна се момито за да я чуя от силната музика.
Добре че си бях взела нещо за пиене .. зощото още беше рано да го нося по себе си.
- Няма проблеми.Явно и ти се опитваш да се добереш до бара?-усмихнах се.

- Аз съм Пайпър.-подадох си ръката.
Пайпър Денис Халилел
Пайпър Денис Халилел
Изповедник
Изповедник

Име на героя : Пайпър Денис Халилел
Брой мнения : 19
Дата : 19.03.2011

Върнете се в началото Go down

Стриптийз Клуб "Passion"   Empty Re: Стриптийз Клуб "Passion"

Писане by Хайди Скот Съб Мар 19, 2011 1:50 pm

Момичето ме успокои и предположи, че отивам до бара.. Ами да.. Можеше да се каже бар..
- Аз съм Хайди.. - ухилих се и подадох ръката си.. Тя протегна своята и се здрависахме.. Огледах се наоколо опитвайки се да намеря най-прекия път до желаното от нас място.. Жените на пилона обаче привличаха вниманието ми.. Те дори не можеха да танцуват.. Завъртях очи и погледнах Пайпър..
- Тези не стават.. - изкоментирах най-нагло викай с всичка сила.. Приковах няколко погледа, но това не ме притесняваше.. Хванах момичето за ръка и я задърпах към бара.. Погледнах бармана и му посочих желаното от мен питие..
- Ти какво ще пиеш ?? - изпищях ..
Хайди Скот
Хайди Скот
Администратор
Администратор

Име на героя : Хайди Скот
Половинка : ----
Семейство : ----
Брой мнения : 398
Дата : 18.02.2011

https://swordoftruth.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Стриптийз Клуб "Passion"   Empty Re: Стриптийз Клуб "Passion"

Писане by Пайпър Денис Халилел Съб Мар 19, 2011 1:56 pm

След като си каза името.Изкоментира на висок глас че танцьорките в този бор не стували.Бях съгласна с нея.Определено не ставах.След това започна да се оглежда и ме дръпна за ръката.Отидохме до бара и тя посочи питието което искаше.След това се обърна към мен.
- Ти какво ще пиеш ?
Днес не бях в доста добро настроение.
- Суха текила. - казах и погледнах момичето.
Хейди определено днес имаше настоение .
Обърнах се към така наречените стриптизьорки.Поклатих глава отрицателно.След това погледа ми се отмести на момичето.
- Да си направим малко забавление ?- казах
Хванах я за ръката дори не изчаках отговор.Качихме се на така да се каже сцената.Избутахме долнопробните стриптизьорки.Зазвуча по еротична песен .
- Сега сме ние мила. - казах и се усмихнах на Хейди.
Пайпър Денис Халилел
Пайпър Денис Халилел
Изповедник
Изповедник

Име на героя : Пайпър Денис Халилел
Брой мнения : 19
Дата : 19.03.2011

Върнете се в началото Go down

Стриптийз Клуб "Passion"   Empty Re: Стриптийз Клуб "Passion"

Писане by Хайди Скот Съб Мар 19, 2011 2:16 pm

Не очаквах да поръча суха текила, но всеки с вкуса си.. Явно не й се занимаваше с заплетени думи.. Пайпър и аз се бяхме втренчили в некадърните стриптизьорки, а всяка една от тях тайничко ни хвърляше по един злобен поглед.. Явно конкуренцията не им допадаше.. Бармана поднесе питието ми..
- Да си направим малко забавление ?- каза тя и ме дръпна за ръката.. Взех питието си и го изпих на екс.. Ударих чашата право в земята.. Усмихнах се широко когато се разби на парченца.. Пайпър обаче продължи да ме дърпа докато не се озовахме на пилона пред всички тези мъже.. Или по-точно момчета.. Дяволитата усмивка се появи на лицето ми като гръм от ясно небе.. Прехапах долната си устна и хванах лоста.. Завъртях се около него съвсем небрежно.. Музиката стана по-еротична, по-бавна.. Без да изпускам лоста от ръце приклекнах бавно надолу.. Мъжете полудяха при вида на по-млада плът.. Погледнах новата си позната, която видимо се забавляваше на другия лост..
- Да си направим малко забавление.. - повторих нейните думи с едно леко намигване.. Огледах тълпата набелязвайки си най-привлекателното момче от моята половина.. Приближих се поставяйки крака си върху плота пред него.. Прокарах ръцете си по бедрото ми и отново прехапах долната си устна.. Момчето се подсмихнах леко впил поглед в мен..
Хайди Скот
Хайди Скот
Администратор
Администратор

Име на героя : Хайди Скот
Половинка : ----
Семейство : ----
Брой мнения : 398
Дата : 18.02.2011

https://swordoftruth.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Стриптийз Клуб "Passion"   Empty Re: Стриптийз Клуб "Passion"

Писане by Пайпър Денис Халилел Нед Мар 20, 2011 12:19 am

Качихме се и всички започнаха да ни зяпат.Може би от това се нуждаеха.Хейди започна да танцува на единя пилот,а другия заех аз.
Тялото ми започна да се увива около пилона.Погледна към Хейди .. тя вече си имаше занимание.Тълпата постоянно ни усвиркваше,а слезлите стриптизьори ги гледах злобно.Провикнах се към едната.
- Мила така си преви води си записки . - и се засмях.
Бях накрая и няколко ръце ме дърпаха надолу.
- Скъпи не пипай ... забранена зона. - наведох се и го целунах.
Пайпър Денис Халилел
Пайпър Денис Халилел
Изповедник
Изповедник

Име на героя : Пайпър Денис Халилел
Брой мнения : 19
Дата : 19.03.2011

Върнете се в началото Go down

Стриптийз Клуб "Passion"   Empty Re: Стриптийз Клуб "Passion"

Писане by Хайди Скот Нед Мар 20, 2011 2:57 am

Докато аз се забавлявах с непознатото момче, Пайпър се заяждаше със старите стриптизьорки.. Миг по-късно се целуваше с някой .. Познаваше ли го или беше просто поредната авантюра ?? Опитах се да игнорирам действията й и просто продължих да се забавлявам увивайки тялото си около металния лост.. Бавно смъкнах късите си панталонки, подритвайки ги към непознатия, който продължаваше да се усмихва все така перверзничко.. Опрях гръб в лоста поставяйки едната си ръка на него.. Бавно започнах да слизам надолу разкрачвайки крака.. Прокарах свободната си ръка по бедрото ми покачвайки я нагоре към корема.. Повдигнах потника си разкривайки още малко от плътта си.. Надигнах се бавно и продължих да танцувам в такта на бавната музика..
Хайди Скот
Хайди Скот
Администратор
Администратор

Име на героя : Хайди Скот
Половинка : ----
Семейство : ----
Брой мнения : 398
Дата : 18.02.2011

https://swordoftruth.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Стриптийз Клуб "Passion"   Empty Re: Стриптийз Клуб "Passion"

Писане by Пайпър Денис Халилел Нед Мар 20, 2011 6:33 am

Започнах да се целувам с едно от непознатите момчета което е придърпа.Хванах го блузата и го придърпах още повече към себе си.Опретох крака около кръста му и продължих да го целувам.С периферието на окото си видях как Хайди забавлява другата страна.
След като се понатискахме ..така да се каже с непознатото момче ... се върнах обратно при пилона.Хейди вече беше полу гола ... аз щях да се сдържа до определен момент.Започнах да огъвам тялото си на всички страни.Отново звучеше бавна музика.Не след дълго започнах бавно да събличам и тениската си.
Пайпър Денис Халилел
Пайпър Денис Халилел
Изповедник
Изповедник

Име на героя : Пайпър Денис Халилел
Брой мнения : 19
Дата : 19.03.2011

Върнете се в началото Go down

Стриптийз Клуб "Passion"   Empty Re: Стриптийз Клуб "Passion"

Писане by Хайди Скот Нед Мар 20, 2011 6:48 am

Пайоър продължаваше да се натиска с непознатият докато не се върна на пилона бавно събличайки тениската си.. Ухилих се леко и отново обърнах глава към момчето, което притежаваше панталонките ми.. Намигнах му леко приближавайки се плътно до плота му.. С периферията си забелязах чаша.. Надявах се да е пълна с алкохол.. Просто протегнах ръката си и я взех.. Излях цялото съдържание в устата преглъщайки на бързи глътки.. Беше леко прогарящо, съблазнително и главозамайващо.. Долавяше се и лек вкус на ябълка и още нещо, което не бях опитвала досега .. Игнорирах всичките си мисли и просто се съсредоточих върху тъмноокия пред мен.. Бавно прокарах пръст по бузата, брадичката и гушата му.. Разкопчах горното копче на ризата му предоставяйки си съвсем малка гледка от предполагаемото му перфектно тяло.. Не разбирах защо е тук .. Беше перфектен.. Хубаво лице, запленяващи очи и може би перфектна фигура.. Доближих се още малко до него.. Лицата ни бяха на дъх разстояние.. Усмихнах се дяволито и впих устни във врата му.. Прокарах езика си по кожата му завършвайки с лека захапка.. Отдръпнах се бързо и отново хванах лоста здраво в ръцете си продължавайки да танцувам..
Хайди Скот
Хайди Скот
Администратор
Администратор

Име на героя : Хайди Скот
Половинка : ----
Семейство : ----
Брой мнения : 398
Дата : 18.02.2011

https://swordoftruth.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Стриптийз Клуб "Passion"   Empty Re: Стриптийз Клуб "Passion"

Писане by Пайпър Денис Халилел Нед Мар 20, 2011 9:25 am

След като бях вече по с утиен и по къси дънкови панталони .. отново придърпах момчето с което до преди малко се натисках.Започнах да разсъблизам бано тениската му.Ръкете ми минаха покрай гръбначния му спълб оставяйки отпечатеци от мойте нокти.Езика ми се озова в устата му.Ръката ми обхвана гърбато му и започнах да го целувам по глубо.Бях забравила за Хайди.Бутнах назад сексапилното момче и погледнах Хайте тя се забавляваше все още.Станах и продължих да танцувам на пилона.
Пайпър Денис Халилел
Пайпър Денис Халилел
Изповедник
Изповедник

Име на героя : Пайпър Денис Халилел
Брой мнения : 19
Дата : 19.03.2011

Върнете се в началото Go down

Стриптийз Клуб "Passion"   Empty Re: Стриптийз Клуб "Passion"

Писане by Хайди Скот Нед Мар 20, 2011 9:39 am

Продължих да танцувам около плячката си.. Несъзнателно смъкнах потника от себе си захвърляйки го право в лицето на тъмноокия красавец.. Усмихнах се широко и се приближих до него, за да си открадна няколко целувки.. Допрях устни до неговите и преплетох езика си в неговия.. Беше хубаво, наелектрезиращо, възбуждащо.. Цялото ми тяло се наслаждаваше на екстаза която една целувка можеше да причини.. Понечих да се отдръпна, но момчето ме стисна грубо за ръката и отново ме целуна.. Направих още един опит, но той стискаше все повече и повече.. Инстинктивно впих ръка в гърлото му .. Стиснах колкото се можеше по-силно.. Цялата енергия се изниза от тялото ми.. Успях да видя само как очите му станаха черни.. Тъмнина.. Беше тъмно, спокойно и тихо.. Всичко за което съм мечтала, но мечтите траеха само за тридесет секунди или поне при мен.. Изправих се от пода на пилона поглеждайки момчето..
- Заповядай ми господарке.. - измърмори той впил поглед в мен.. Уплашения ми поглед не спираше да се взира в неговия така празен и някак влюбен поглед.. Бях го направила за пореден път.. Отнех нечия воля ..
- Махай се.. - измърморих, а той просто кимна и взе нещата си.. Погледнах мъжете от половинката на Пайпър.. Никой нищо не бе забелязал.. Много малко от моята се бяха осъзнали което ме успокояваше до някаква степен.. Погледа ми обаче се спря на Пайпър.. Единствената ми нормална позната щеше да се побърка ако бе забелязала малкото ми спречкване с непознатия чаровник..
Хайди Скот
Хайди Скот
Администратор
Администратор

Име на героя : Хайди Скот
Половинка : ----
Семейство : ----
Брой мнения : 398
Дата : 18.02.2011

https://swordoftruth.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Стриптийз Клуб "Passion"   Empty Re: Стриптийз Клуб "Passion"

Писане by Пайпър Денис Халилел Нед Мар 20, 2011 9:47 am

Докато се въртях на пилота с периферието си следях всяко движението на Хайди... след като чаровника я рвана за ръката грубо,след това тя се опита да се измъкне от схватката му ... тя го хвана за връта и го подчини на волята си... останах на място и веднага след като видях че всички бяха напът да погледнат към нея си събухи дънковите къси панталони ... викайти..
- Така по добре ли е ? -казах и ти пуснах на земята.
Погледнах към Хайди не изглеждаше добре.Доближих се до нея.Онези долнопробни стритпизьорки използваха момента да освободя мястото си и веднага се качиха.Взех тениската и панталаните си и отидох до нея.
- Какво ще кажеш да си дадем малко почивка ? - казах и я погледнах.
Пайпър Денис Халилел
Пайпър Денис Халилел
Изповедник
Изповедник

Име на героя : Пайпър Денис Халилел
Брой мнения : 19
Дата : 19.03.2011

Върнете се в началото Go down

Стриптийз Клуб "Passion"   Empty Re: Стриптийз Клуб "Passion"

Писане by Хайди Скот Нед Мар 20, 2011 9:55 am

Преди другата групичка мъже да осъзнае какво се случва Пайпър свали панталоните си.. Аз все още неориентирана гледах като уплашено момиченце.. Стриптизьорките побързаха да се качат на пилона макар и да не бяха желани.. Нямах друг избор освен да сляза.. Взех потника и гащите си от свободното място на мъжът и тръгнах към бара с Пайпър..
- Какво видя ?? - попитах напрегнато прокарвайки ръка през косата си..
Хайди Скот
Хайди Скот
Администратор
Администратор

Име на героя : Хайди Скот
Половинка : ----
Семейство : ----
Брой мнения : 398
Дата : 18.02.2011

https://swordoftruth.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Стриптийз Клуб "Passion"   Empty Re: Стриптийз Клуб "Passion"

Писане by Пайпър Денис Халилел Нед Мар 20, 2011 9:59 am

След като слязохме .. Хайди си взе потника и панталоните и слязохме.
Обърнах се към талпата явно нищо не бяха забелязали..това беше добре.Стигнах ме бора и Хайди веднага ме попита какво съм видяла.
- Няма значения .. важното е че никой не забеляза.
Започнах да се обличам.Хайди също.
Пайпър Денис Халилел
Пайпър Денис Халилел
Изповедник
Изповедник

Име на героя : Пайпър Денис Халилел
Брой мнения : 19
Дата : 19.03.2011

Върнете се в началото Go down

Стриптийз Клуб "Passion"   Empty Re: Стриптийз Клуб "Passion"

Писане by Хайди Скот Нед Мар 20, 2011 10:10 am

- Няма значения .. важното е че никой не забеляза. - каза тя и започна да се облича.. Вече бях раздразнена.. Как нямаше значение ?? Имаше и то голямо .. Ако беше видяла трябваше и нея да изповядам.. Разбереше ли се за нас Майката изповедник бе длъжна да убива.. Нямаше да съм доволна ако моя приятелка тръгне да ме убива..
- Има значение ! Видя ли какво стана или не ?? - казах раздразнено отпивайки от току що поднесеното ми питие..
Хайди Скот
Хайди Скот
Администратор
Администратор

Име на героя : Хайди Скот
Половинка : ----
Семейство : ----
Брой мнения : 398
Дата : 18.02.2011

https://swordoftruth.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Стриптийз Клуб "Passion"   Empty Re: Стриптийз Клуб "Passion"

Писане by Пайпър Денис Халилел Нед Мар 20, 2011 10:15 am

Хайди определено се издразни от думите ми,ойто казах.
- Има значение ! Видя ли какво стана или не ??
Обърнах се към нея и я погледнах.
- И аз съм изповедник. - казах и се усмихнах докато обувах панталоните си.
- И на мен същото. - казах на бармана и седнах до нея.
Пайпър Денис Халилел
Пайпър Денис Халилел
Изповедник
Изповедник

Име на героя : Пайпър Денис Халилел
Брой мнения : 19
Дата : 19.03.2011

Върнете се в началото Go down

Стриптийз Клуб "Passion"   Empty Re: Стриптийз Клуб "Passion"

Писане by Хайди Скот Нед Мар 20, 2011 10:20 am

Не можех да повярвам.. Бях шокирана.. Тя бе изповедник.. Изповедник, който не познавах.. Преглътнах шумно и се обърнах към нея.. Сигурно имаше разлика в годините.. Може би голяма, а може би малка.. Или просто сме се разминали..
- Обучавана ли си ? - попитах простичко.. Можеше пък майка й да се е заела с тази чест.. Защо трябваше да е в училище ?? Изпих остатъка от питието си на екс и дадох знак на бармана да ми налее още..
Хайди Скот
Хайди Скот
Администратор
Администратор

Име на героя : Хайди Скот
Половинка : ----
Семейство : ----
Брой мнения : 398
Дата : 18.02.2011

https://swordoftruth.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Стриптийз Клуб "Passion"   Empty Re: Стриптийз Клуб "Passion"

Писане by Пайпър Денис Халилел Нед Мар 20, 2011 10:24 am

След като разбра че съм като нея .. започна да ми задава въпроси.
- Обучавана ли си ? - каза ми а после даде знам на бармана да й налее.
Погледнах я.
- Да .. предполагам че ти си обучена също. - казах и се усмихнах.
-Знам какво може да се случи с човека който разбера за нас.Просто бъди по тактична.-казах и се усмихнах.
Пайпър Денис Халилел
Пайпър Денис Халилел
Изповедник
Изповедник

Име на героя : Пайпър Денис Халилел
Брой мнения : 19
Дата : 19.03.2011

Върнете се в началото Go down

Стриптийз Клуб "Passion"   Empty Re: Стриптийз Клуб "Passion"

Писане by Хайди Скот Нед Мар 20, 2011 10:29 am

- Къде ?? Искам да кажа къде си обучавана ?? Не съм те виждала при другите макар и от доста време да не съм сред тях.. - измърморих отпивайки от новото си питие.. Не разбирах нищо.. Как можеше да не сме се срещали.. ?? Вгледах се в нея осъзнавайки, че тя можеше да прави всичко, което и аз.. Дори нямаше опасност да избяга уплашена.. Усмивката моментално грейна на лицето ми.. Любопитния ми поглед се впи в нейния , чакайки отговор на въпроса..
Хайди Скот
Хайди Скот
Администратор
Администратор

Име на героя : Хайди Скот
Половинка : ----
Семейство : ----
Брой мнения : 398
Дата : 18.02.2011

https://swordoftruth.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Стриптийз Клуб "Passion"   Empty Re: Стриптийз Клуб "Passion"

Писане by Пайпър Денис Халилел Нед Мар 20, 2011 10:36 am

- Къде ?? Искам да кажа къде си обучавана ?? Не съм те виждала при другите макар и от доста време да не съм сред тях..-измърмори и отпи от питието си.Лицето й грейна.
- Аз не съм като другите.Майка ми имаше малко време преди да я убият .Преместихме се в изоставено градче и там тя ме научи на всичко. - усмихнах се.
-Но ти явно си била обучена на добро място.-погледнах я и замахнах на бармана да дойде и да ми донесе питие.
Пайпър Денис Халилел
Пайпър Денис Халилел
Изповедник
Изповедник

Име на героя : Пайпър Денис Халилел
Брой мнения : 19
Дата : 19.03.2011

Върнете се в началото Go down

Стриптийз Клуб "Passion"   Empty Re: Стриптийз Клуб "Passion"

Писане by Хайди Скот Нед Мар 20, 2011 10:49 am

Пайпър започна да ми обяснява за обучението си.. Честно казано не й завиждах.. Или поне за чата с майката.. Бих дала всичко да не ме бяха изпратили на мисия.. Да не бях преживяла целият кошмар заради злобната и коравосърдечна Майка изповедник.. Бях благодарна на Бога, че вече не е между живите.. С нея обаче щяхме да се срещнем отвъд..
-Но ти явно си била обучена на добро място. - каза момичето гледайки ме учудено.. Усмихнах се леко и просто кимнах..
- Да бях обучена на добро място, но освен добро беше и жестоко.. Какво да ти кажа дълга история.. - ухилих се и отново отпих малка глътка от питието си..
- Как се е казвала майка ти ? - попитах любопитно ..
Хайди Скот
Хайди Скот
Администратор
Администратор

Име на героя : Хайди Скот
Половинка : ----
Семейство : ----
Брой мнения : 398
Дата : 18.02.2011

https://swordoftruth.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Стриптийз Клуб "Passion"   Empty Re: Стриптийз Клуб "Passion"

Писане by Пайпър Денис Халилел Нед Мар 20, 2011 10:53 am

Хайди ми сподели за обучението си.Добро но жестоко място.Тези думи се повтаряха постоянно в главата ми.Тя опти от питието си .
- Как се е казвала майка ти ? - попита ме тя.
Наведох глава.
- Прюдънс. - усихнах се.
- Е разкажи ми нещо за себе си.За това добро но жестоко място на обучението ти. - усмихнах се и изпих чашата на еск.
Пайпър Денис Халилел
Пайпър Денис Халилел
Изповедник
Изповедник

Име на героя : Пайпър Денис Халилел
Брой мнения : 19
Дата : 19.03.2011

Върнете се в началото Go down

Стриптийз Клуб "Passion"   Empty Re: Стриптийз Клуб "Passion"

Писане by Хайди Скот Нед Мар 20, 2011 11:02 am

Когато я попитах момичето сведе глава надолу.. След като спомена името на майка си лека усмивка се появи на лицето й.. Името беше странно.. Не я бях чувала, но бях сигурна че е била добър изповедник щом е научила Пайпър на всичко..
- Е разкажи ми нещо за себе си.За това добро но жестоко място на обучението ти. - усмихна се и изпи чашата на еск.
Не знаех какво да й кажа.. Училището си беше наред.. Магии, заклинания, митове, легенди.. Толкова много неща, че даже не ми се мислеше колко е безсмислено всичко това..
- Нищо интересно.. Учим всички митове и поверия, предсказания и така нататък.. Не разбирам защо се налагаше, но това е отделен въпрос.. След като завършиш обучението си Майката изповедник те праща на мисия, което е досадно.. В повечето случаи болезнено.. Тя беше зла , много зла бих казала.. Уби спътника ми пред мен само защото не успях да го изповядам..Сега Майката изповедник е друга по-млада.. Предполагам си наясно.. - ухилих се и отпих от чашата си..
Хайди Скот
Хайди Скот
Администратор
Администратор

Име на героя : Хайди Скот
Половинка : ----
Семейство : ----
Брой мнения : 398
Дата : 18.02.2011

https://swordoftruth.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Стриптийз Клуб "Passion"   Empty Re: Стриптийз Клуб "Passion"

Писане by Пайпър Денис Халилел Нед Мар 20, 2011 11:09 am

Хайди ми разказа за "мястото".След това се обърна към мен.
- Предполагам си наясно..- усмихна се и отпи от чашата си.
Поклатих глава ...
Питието в чашата ми свършваше толкова бързо.Погледнах отново към бармана .. и преди да съм му дала знак да дойде и да ми доне питие.Той вече беше пред мен с бутилката.Усмихнах се и погледнах към Хайди.
- А твоята майка се еказвала ? - усмихнах се.
Пайпър Денис Халилел
Пайпър Денис Халилел
Изповедник
Изповедник

Име на героя : Пайпър Денис Халилел
Брой мнения : 19
Дата : 19.03.2011

Върнете се в началото Go down

Стриптийз Клуб "Passion"   Empty Re: Стриптийз Клуб "Passion"

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите