Sword of Truth
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» Създаване на демон
Плажа          Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 3:00 am by Жанет Ставлин

» Създаване на морещиц
Плажа          Icon_minitimeСъб Апр 09, 2011 4:58 am by Хайди Скот

» Красивата беседка
Плажа          Icon_minitimeПет Апр 08, 2011 9:51 am by Челси Уест

» Алеите
Плажа          Icon_minitimeСъб Мар 26, 2011 1:44 pm by Натали Снейк

» Създаване на вампир
Плажа          Icon_minitimeЧет Мар 24, 2011 6:06 am by Хайди Скот

» Опасният кей
Плажа          Icon_minitimeСря Мар 23, 2011 10:12 am by Деймън Салваторе

» Коя песен слушаш в момента?
Плажа          Icon_minitimeВто Мар 22, 2011 8:51 am by Катрин♥

» Търся си семейство
Плажа          Icon_minitimeВто Мар 22, 2011 8:48 am by Катрин♥

» Нещо и от мен : )
Плажа          Icon_minitimeПон Мар 21, 2011 11:47 am by Катрин♥


Плажа

3 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Плажа          Empty Плажа

Писане by Хайди Скот Съб Мар 12, 2011 1:46 pm

Плажа          Obzor-beach
Хайди Скот
Хайди Скот
Администратор
Администратор

Име на героя : Хайди Скот
Половинка : ----
Семейство : ----
Брой мнения : 398
Дата : 18.02.2011

https://swordoftruth.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Плажа          Empty Re: Плажа

Писане by Хайди Скот Съб Мар 19, 2011 2:23 am

Времето беше топло и приятно.. Ветрецът подухваше леко, а малките птички пееха своята невероятна песен.. Аз.. Аз просо крачех бавно по плажната ивица.. Времето ми минаваше бързо в Горната земя.. Имаше невероятно много забележителности, които така и не бях посетила.. Едно самотно палмово дърво привлече разсеяното ми внимание.. Приличахме си.. И аз и то бяхме сами, забравени от света.. Лека усмивка пробяга по лицето ми.. Забавенте ми движение се съживиха и пъргаво затичах към дървото.. Седнах върху изкривеното му стъбло и кротко се загледах в морето.. Толкова красиво, чисто и спокойно.. Винаи се връщаше донасяйки със себе си още и още дарове..
Хайди Скот
Хайди Скот
Администратор
Администратор

Име на героя : Хайди Скот
Половинка : ----
Семейство : ----
Брой мнения : 398
Дата : 18.02.2011

https://swordoftruth.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Плажа          Empty Re: Плажа

Писане by Ариа Монгомъри Съб Мар 19, 2011 2:28 am

Времето навън беше много хубаво и приятно затова реших да се поразходя малко по плажа.Облякох един потник и една пола и закрачих бавно към плажа,когато стигнах там видях едно момиче да гледа на някъде.Нямаше да я притеснявам затова събух обувките си и бавно започнах да се движа по мокрия пясък на плажа.Обичах да го правя неависимо какво бе времето навън.
Ариа Монгомъри
Ариа Монгомъри
Ангел
Ангел

Име на героя : Ариа Монгомъри
Брой мнения : 14
Дата : 19.02.2011

Върнете се в началото Go down

Плажа          Empty Re: Плажа

Писане by Хайди Скот Съб Мар 19, 2011 2:37 am

Втренчения ми поглед забеляза движение.. Дрбно, спокойно, ненатрапчиво.. Мигновено се вгледах в обекта.. Тъмнокосо омиче, чиито очи не можех да видя.. Ухилих се развълнувано и скочих от стъблото.. Затичах след момичето, което вече ме бе подминало отдавна..
- Хей, хей.. Чакай.. - провикнах се зад нея.. След още няколко крачки хванах нежната й ръка принуждвайки я да се обърне към мен.. Очкваше се да ме помисли за луда и да избяга, но тя така и не го направи.. Усмихнах се любезно и пуснах ръката й докосвайк челото си расеяно..
- Здрасти, аз съм Хайди .. - ухилих се и протегнах ръка, за да се здрависаме
Хайди Скот
Хайди Скот
Администратор
Администратор

Име на героя : Хайди Скот
Половинка : ----
Семейство : ----
Брой мнения : 398
Дата : 18.02.2011

https://swordoftruth.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Плажа          Empty Re: Плажа

Писане by Ариа Монгомъри Съб Мар 19, 2011 2:42 am

Докато си краачех спокойно из плажа онова момиче което подминах ме докони и ме обърна към нея на сила.В момента изобщо не ми беше до това.Но и се усмихнах насилствено.
-Аз съм Ариа.-Казах и и се усмиханх отново по същия начин като протегнах ръката си.След товва продължих.-Е Хайди какво те води на плажа?-Попитах я и се замислих дали да спусна крилата си за да може да види,че не съм слаб чове.Минута по-късно белите ми красиви крила вече бяха на земята.
Ариа Монгомъри
Ариа Монгомъри
Ангел
Ангел

Име на героя : Ариа Монгомъри
Брой мнения : 14
Дата : 19.02.2011

Върнете се в началото Go down

Плажа          Empty Re: Плажа

Писане by Хайди Скот Съб Мар 19, 2011 2:56 am

Момичето запази самообладание и ми се усмихна любезно, макар и да изглеждаше престорено.. Не обърнах особно внимание..
- Разходка.. Просто се разхождах или по-скоро стоях.. - усмихнах се .. Беше странно да съм толкова разговорлива с някой.. Момичето се отдръпна от мен, а по земята се спуснаха бели пухести криле.. Беше красиво.. Усмивката се появи на лицето ми.. Протегнах леко ръка и ги докоснах.. Меки, пухкави, приятни на допир.. Усмивката ми стана още по-широка..
- Красиви са.. - измърморих все още в транс.. Секундите течаха а аз просто стоях и ледах опиянена от невероятната гледка..
- По-добре да не знаеш аз какво мога.. - подсмихнах се и тръгнах напред редом с нея..
Хайди Скот
Хайди Скот
Администратор
Администратор

Име на героя : Хайди Скот
Половинка : ----
Семейство : ----
Брой мнения : 398
Дата : 18.02.2011

https://swordoftruth.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Плажа          Empty Re: Плажа

Писане by Натали Снейк Съб Мар 19, 2011 3:05 am

Толкова много време обикалях по земята и пак нямаше да ми стигне, за да опозная всички кътчета във всички градове. Разхождах се, като краката ми ме отведоха до плажа.
Обичах морският бриз, а и звуците от вълните ми придаваха някакво спокойствие.
Докато размишлявах, усетих присъствието на две натури наблизо. Нови запознанства? Защо не.
-Надявам се нямате протиф да се присъединя? -Гласът ми прозвуча тихо, прекъсвайки разговора им.
Натали Снейк
Натали Снейк
Демон
Демон

Дарба : Може да присвоява дарбите на останалите, като задържа само до 3 на веднъж.
Брой мнения : 22
Дата : 19.03.2011

Върнете се в началото Go down

Плажа          Empty Re: Плажа

Писане by Ариа Монгомъри Съб Мар 19, 2011 3:08 am

Докато с Хайди си говорихме някакво момиче дойде и прекъссна разговора ни.Е колкото повече толкова по-добре,усмихнах се на новодошлата и след това се представих.
-Да можеш да се присъединиш казвам се Ариа,приятно ми е.-Казах и протегнах ръката си като бялото ми пухкаво крило се показа иззад гърба ми.
Ариа Монгомъри
Ариа Монгомъри
Ангел
Ангел

Име на героя : Ариа Монгомъри
Брой мнения : 14
Дата : 19.02.2011

Върнете се в началото Go down

Плажа          Empty Re: Плажа

Писане by Хайди Скот Съб Мар 19, 2011 3:15 am

Разговора ни бе прекъснат от тих, мелодичен, женски глас.. Тялото ми се извъртя към новодошлата.. Момичето беше красиво, синеоко със руси коси.. Ариа побърза да се представи, а аз просто се усмихвах..
- Хайди.. - казах развълнувано след няколко секунди мълчание.. Протегнах ръката си, за да се здрависаме.. Предполагааше се, че и тази русокоса натура е създние, за което обикновените хорица си нямат и на понятие.. Тези прекрасни черти не можеха да са плод на човешка любов..
- От къде си ъм .. ?? - млъкнах по средата на изречението.. С неохота осъзнах, че не юнам името на момичето.. Засмях се тихо и я огледах любопитно..
Хайди Скот
Хайди Скот
Администратор
Администратор

Име на героя : Хайди Скот
Половинка : ----
Семейство : ----
Брой мнения : 398
Дата : 18.02.2011

https://swordoftruth.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Плажа          Empty Re: Плажа

Писане by Натали Снейк Съб Мар 19, 2011 3:27 am

Усмихнах се дружелюбно.
-Казвайте ми Натали. -Казах. Нямаше да им кажа истинското си име, не бях глупачка. Дори стените имат уши навсякъде.
Погледнах и двете момичета една по една. Едната беше ангел, можех да го усетя дори във въздуха.
-Попринцип нямам постоянен адрес, но Ада се води такъв на всички демони, нали така? -Ясно отговорих на мислите на другото момиче.
Натали Снейк
Натали Снейк
Демон
Демон

Дарба : Може да присвоява дарбите на останалите, като задържа само до 3 на веднъж.
Брой мнения : 22
Дата : 19.03.2011

Върнете се в началото Go down

Плажа          Empty Re: Плажа

Писане by Ариа Монгомъри Съб Мар 19, 2011 3:32 am

-Йей запознах се с истинско демонче.-Казах и започнах да подскачам на място боже май полудявам.
-Е Натали как изглежда Ада?-Попитах я и леко се засмях.-И ще ми покажеш ли крилата си?-Попитах я още един въпрос и погледнах Хайди.-Ами твоята пссобност каква и по-важното какво си?
Ариа Монгомъри
Ариа Монгомъри
Ангел
Ангел

Име на героя : Ариа Монгомъри
Брой мнения : 14
Дата : 19.02.2011

Върнете се в началото Go down

Плажа          Empty Re: Плажа

Писане by Хайди Скот Съб Мар 19, 2011 3:38 am

Момичето с представи като Натали.. Натали от Ада.. Не знаех много за тези създания, но не се очакваше да са дружелюбни.. Тя обяче вдъхваше увереност.. Не ми приличаше н кръвожано създание..
- Значи Ада, а ? На хубаво място си се уредила.. - ухилих се поритвайки малко пясък пред себе си.. Ариа побърза и започна да задава въпроси.. Знаех си, че никой няма да разпознае какво съм.. Според вампирите които познавах си имах съвсем човешка миризма..
- Аз съм изповедник.. - ухилих се ...
Хайди Скот
Хайди Скот
Администратор
Администратор

Име на героя : Хайди Скот
Половинка : ----
Семейство : ----
Брой мнения : 398
Дата : 18.02.2011

https://swordoftruth.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Плажа          Empty Re: Плажа

Писане by Натали Снейк Съб Мар 19, 2011 3:52 am

Погледнах любопитно изповедничката. Почудих се дали да покажа крилата си, които надвишаваха височината ми поне 4 пъти. И все пак реших да го направя.
-Добре.. ето ги и крилата ми. -Миг след като изрекох тези думи черните крила се появиха.
Ангелът щеше да е в печатлен, но се надявах да не се досети коя съм,че съм първият демон.
Ако знаеше как се казва първият демон де.
Натали Снейк
Натали Снейк
Демон
Демон

Дарба : Може да присвоява дарбите на останалите, като задържа само до 3 на веднъж.
Брой мнения : 22
Дата : 19.03.2011

Върнете се в началото Go down

Плажа          Empty Re: Плажа

Писане by Ариа Монгомъри Съб Мар 19, 2011 4:15 am

Когато Натали показза крилата си те бяха поне четири пъти по големи от нея а моите само два пъти.Отидох и погалих крилата и тогава усетих аурата и.БЕше силна,могъща и тъмна.Какво по дяволите колко силна бе тя?Все още неможех да махна ръката си от крилото и но минута по късно взиране в теззи черни неща се окопитих и се обгърнах с своите чисто бели пухкави крила.
Ариа Монгомъри
Ариа Монгомъри
Ангел
Ангел

Име на героя : Ариа Монгомъри
Брой мнения : 14
Дата : 19.02.2011

Върнете се в началото Go down

Плажа          Empty Re: Плажа

Писане by Хайди Скот Съб Мар 19, 2011 4:25 am

Натали измърмои нещо миг по-късно се появих огромни крила.. Няколко пъти по-големи от малкото й тяло.. Очите ми се разшириха от учудване.. Главата ми автоматично се повдигна нагоре.. Бяха огромни и черни.. Не бях виждала демон досега.. Само бях чела за тези създания в училището, но нищо повече.. Беше прекрасно.. Много по-пленяващи от тези на Ариа..
- Много са.. Красиви.. - измърморих с лека усмивка.. Погледнах Ариа, която определено бе също толкова възхитена колкото мен..
- На колко години си ?? - попитах любопитно..
Хайди Скот
Хайди Скот
Администратор
Администратор

Име на героя : Хайди Скот
Половинка : ----
Семейство : ----
Брой мнения : 398
Дата : 18.02.2011

https://swordoftruth.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Плажа          Empty Re: Плажа

Писане by Натали Снейк Съб Мар 19, 2011 4:46 am

Е това вече беше въпрос на който и самата аз не можех да отговоря. Придобих замислено изражение. Явно прикритието ми нямаше да издържи дълго.
-Доста. -Отговорих простичко. Може би щеше да е по-точно да кажа "на колкото е света", но за сега смятах да съм внимателна.
Крилата леко изпърхаха, правейки лек вятър.
Натали Снейк
Натали Снейк
Демон
Демон

Дарба : Може да присвоява дарбите на останалите, като задържа само до 3 на веднъж.
Брой мнения : 22
Дата : 19.03.2011

Върнете се в началото Go down

Плажа          Empty Re: Плажа

Писане by Ариа Монгомъри Съб Мар 19, 2011 4:52 am

-На колко точно?-Попитах заинтересовано.и се усмихнах.
-Хайди имаш ли си къща?-Попиатх и се замсях иронично.
Въпреки че в моето изречение нямаше нищо иронично всъщнсот в хотела беше доста хубаво.
Ариа Монгомъри
Ариа Монгомъри
Ангел
Ангел

Име на героя : Ариа Монгомъри
Брой мнения : 14
Дата : 19.02.2011

Върнете се в началото Go down

Плажа          Empty Re: Плажа

Писане by Хайди Скот Съб Мар 19, 2011 4:59 am

Демонката така и не сподели точните си години, но пък ми беше достатъчно да знам, че е много стара.. За щастие годините нямаха значение.. Ариа обаче побърза и започна да любопитства и за мен и за Нат.. Подсмихнах се и поех една глътка въздух преди да отговоря..
- Имам къща.. Тук съм няколко седмици, но имам къща.. Истинският ми дом обаче е в Средната земя.. Като цяло там съм отраснала .. - ухилих се.. Погледа ми се засече с този на демона.. Побързах да го отклоня преди някоя от нас да се е раздразнила..
- Нат.. Ами ти ? Имаш ли дом ??
Хайди Скот
Хайди Скот
Администратор
Администратор

Име на героя : Хайди Скот
Половинка : ----
Семейство : ----
Брой мнения : 398
Дата : 18.02.2011

https://swordoftruth.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Плажа          Empty Re: Плажа

Писане by Натали Снейк Съб Мар 19, 2011 5:04 am

Ангелът продължи да любопитства, а аз не знаех как да отклоня въпроса. За щастие ми се отвори възможност да избегна въпроса, като отговоря на този на изповедничката.
-Нямам дом все още. -Вдигнах рамене. -Но скоро смятам да си купя къща или кой знае, да си намеря съквартиранти.
Прибрах крилата си назад, като се постарах да не привличам внимание.
Натали Снейк
Натали Снейк
Демон
Демон

Дарба : Може да присвоява дарбите на останалите, като задържа само до 3 на веднъж.
Брой мнения : 22
Дата : 19.03.2011

Върнете се в началото Go down

Плажа          Empty Re: Плажа

Писане by Ариа Монгомъри Съб Мар 19, 2011 5:15 am

Само гледах сценката и изведнъж ме напуши смях започнах да се смея бе да спирам крилата ми започнах да се прибират Стоварих се на земята все още в смеещо се настоение.
-Дам Луда съм.-КАзах през сълзи.
Ариа Монгомъри
Ариа Монгомъри
Ангел
Ангел

Име на героя : Ариа Монгомъри
Брой мнения : 14
Дата : 19.02.2011

Върнете се в началото Go down

Плажа          Empty Re: Плажа

Писане by Хайди Скот Съб Мар 19, 2011 5:22 am

Изведнъж Ариа започна да се смее.. Не разбирах какво става.. Май с Натали не можехме да схванем шегата.. Отстъпих една крачка назад, а побърканото момиче измърмори нещо през смях.. Погледнах демонката притеснено.. Не разбирах какво става, но започвах да се изнервям..
- Коя шега пропуснахме ?? - попитах леко раздразнено .. Вече започвах да мисля, че се смее на нас..
Хайди Скот
Хайди Скот
Администратор
Администратор

Име на героя : Хайди Скот
Половинка : ----
Семейство : ----
Брой мнения : 398
Дата : 18.02.2011

https://swordoftruth.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Плажа          Empty Re: Плажа

Писане by Натали Снейк Съб Мар 19, 2011 5:31 am

Измерих ангела с очи. Нещо май й хлопаше дъската.
-Мисля, че няма шега, а момичето просто е леко лудо. Разбира се, на мен това не ми пречи. -Вдигнах рамене, след което се вгледах в небето. Замислих се за Ада, за всичко което помнех от съзнателния си живот.
Надявах се да не се повтори нещо от миналото.
Натали Снейк
Натали Снейк
Демон
Демон

Дарба : Може да присвоява дарбите на останалите, като задържа само до 3 на веднъж.
Брой мнения : 22
Дата : 19.03.2011

Върнете се в началото Go down

Плажа          Empty Re: Плажа

Писане by Ариа Монгомъри Съб Мар 19, 2011 5:43 am

-Охх съжалявам просто се сетих за едно нещо много смешно от детството ми.И просто не издържбах съжалявам.-Усмиханх се и станах от земята и се изступах набързо.
-Незнам защо се сетих бях подтикнала този спомен дълбоко в съзнанието си но то някак си изплува.
Ариа Монгомъри
Ариа Монгомъри
Ангел
Ангел

Име на героя : Ариа Монгомъри
Брой мнения : 14
Дата : 19.02.2011

Върнете се в началото Go down

Плажа          Empty Re: Плажа

Писане by Хайди Скот Съб Мар 19, 2011 5:48 am

Натали направи заключение, че ангела е откачалка.. Не беше странно, че и аз мислех така.. Никой не се смееше просто така.. Поклатих леко глава в знак на отрицание.. Секунди по-късно Ариа започна да се оправдава.. Било детски спомен.. Явно е бил доста смешен спомен..
- Да, добре.. Щом казваш.. - изкикотих се тихичко поглеждайки Нат ..
Хайди Скот
Хайди Скот
Администратор
Администратор

Име на героя : Хайди Скот
Половинка : ----
Семейство : ----
Брой мнения : 398
Дата : 18.02.2011

https://swordoftruth.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Плажа          Empty Re: Плажа

Писане by Натали Снейк Съб Мар 19, 2011 5:51 am

Бях се загледала, докато не усетих, че и двете гледаха мен. Може би очакваха да кажа нещо?
-Е.. всеки е малко или много луд. -Смотолевих. Изповедничката продължаваше да ме гледа, като не можех да определя дали с любопитство или просто така.
-Какво ли мога да кажа аз, след като съм просто Лилит. -Реших да сваля невидимата маска, след като вече предусещах, че те са напълно безопасни.
Натали Снейк
Натали Снейк
Демон
Демон

Дарба : Може да присвоява дарбите на останалите, като задържа само до 3 на веднъж.
Брой мнения : 22
Дата : 19.03.2011

Върнете се в началото Go down

Плажа          Empty Re: Плажа

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите